Kariéra

Firma:
Gardenline s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště:
Litoměřice

Pracovní poměr:
práce na plný úvazek

Smluvní vztah:
pracovní smlouva

Vzdělání:
min. středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazení:
přípravář, rozpočtář/kalkulant, kontrolor, informatika, stavebnictví

Pracovní náplň:

  • Práce v programu KROS
  • Komunikace se subdodavateli
  • Podílení se na realizaci významných projektů
  • Soustavné vzdělávání, aktivní účast na rozvoji firmy

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/ VŠ vzdělání ideálně stavebního charakteru
  • Praxi v oboru nejméně 2 roky
  • Zájem o obor, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Znalost práce na PC (MS Office, CAD)
  • Znalost práce v rozpočtovacím programu (znalost programu KROS výhodou)

Nabízíme:

  • Pracovní zázemí přední stavební společnosti
  • Přátelský, rodinný kolektiv
  • Finanční bonusy nad rámec běžné mzdy
  • K dispozici služební telefon a notebook
  • Nástup možný ihned
Řemeslník / Technik

Kariéra v Gardenline

Jsme stavební společnost a stavíme ji na správných lidech.
Jsi řemeslník, technik?

Rozumíš svému oboru a jen tak tě něco nezaskočí?

Přidej se ke Gardenline a staň se pevnou součástí naší firmy.

Neboj se. Dobrou práci umíme ocenit.

Kde nás najdete

Na Vinici 948/13
412 01 Litoměřice

prace@garden-line.eu

Přidej se k nám!

Jsme zapojeni do výzvy “PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II”, která je spolufinancována Evropskou unií. Hlavním cílem výzvy je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, a zajistit tak soulad jejich kompetentnosti s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Výzva je zahrnuta v programu OP Zaměstnanost 2014-2020 a jejím řídícím orgánem je Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Náš projekt bude finalizován v roce 2021 a po jeho ukončení se k němu na svých stránkách vrátíme s doplňujícími a upřesňujícími informacemi ohledně výstupů a dosažených výsledků.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář